نمایشگاه اینترتکس شانگهای مهر ماه امسال برگزار می شود

0
16
اینترتکس شانگهای 2020
اینترتکس شانگهای 2020

نمایشگاه اینترتکس شانگهای،  یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های تجاری پارچه در چین و یک بستر بین‌المللی برای تجارت محصولات نساجی است. این نمایشگاه که در سال 1995 تأسیس شد ، به یکی از نقاط مهم دیدار صنعت نساجی تبدیل‌شده است. این نمایشگاه هر شش ماه یک‌بار برگزار می‌شود و مخاطبین آن بازدیدکنندگان تجاری هستند. چین به خاطر شرایط جمعیتی و اقتصادی که اکنون در دنیا دارد یکی از مهم‌ترین کشورها درزمینهٔ نساجی و پوشاک محسوب می‌شود. بنابراین شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند تا محصولات و نوآوری‌های خود را برای مخاطبان زیادی به نمایش بگذارند. و تجربه‌ی موفقی برای حضور بیشتر در بازار داشته باشند. و از طرفی بازدیدکنندگان می‌توانند از آخرین فنّاوری‌ها و تغییرات بازار مطلع شوند.

نمایشگاه اینترتکس شانگهای
اینترتکس شانگهای

در سال گذشته به‌طورکلی، در 3 روز نمایشگاه، که از 25 تا 27 سپتامبر 2019 برگزار شد، حدود 4480 غرفه دار از 33 کشور و 89662 بازدیدکننده از 126 کشور در اینترتکس شانگهای استقبال کردند.

 

نمایشگاه اینترتکس شانگهای، امسال در سه روز از چهارشنبه 23 تا جمعه 25 سپتامبر 2020 (دوم تا چهارم مهرماه) در شانگهای برگزار می‌شود. به دلیل شیوع بیماری کرونا دوره قبلی این نمایشگاه به تعویق افتاد و همزمان با نمایشگاه شانزن در تیرماه برگزار شد. این دوره از نمایشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد.

منبع: مسه فرانکفورت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید